درباره آزماینده

وب سایت برگزاری آزمون آنلاین آزماینده (Azmayandeh : در پارسی به معنی آزمایشگر خبره) در تاریخ 17 مهر 92 به شماره شناسایی 205215 در شورای عالی انفورماتیک ثبت شد، همچنین دارای شناسنامه به شماره 8-12668-037322 در تاریخ 6 آبان 92 از مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال بوده و اولین سایت ثبت شده برگزاری آزمون های تشریحی با تصحیح تمام خودکار و هوشمند در ایران می باشد.

این وب سایت، نخست به صورت پایلوت در هنرستان فنی و حرفه ای باقرالعلوم (ع) در منطقه 7 شهر تهران اجرا شده و رضایت شگفت انگیزی به همراه داشته است. همچنین طراحان آزماینده آماده عقد قرارداد با کلیه مراکز آموزشی اعم از دبیرستان، هنرستان، آموزشگاه ها و سایر مراکز آموزشی می باشند.
نمایی از پورتال مدیر :
نمایی از پورتال معلم :
نمایی از پورتال دانش آموز :

ارتباط با ما

جهت هرگونه پیشنهاد و یا اطلاعات بیشتر و سفارش محصول با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید :

شرکت فارس هوش رایان
صادق ابراهیمی :09122726207
سجاد ابراهیمی : 09124491063
و یا با آدرس های زیر مکاتبه فرمایید :

پیشنهادات و انتقادات : Info@Azmayandeh.ir
واحد فروش : Sale@Azmayandeh.ir
واحد پشتیبانی : Support@Azmayandeh.ir

مروری کلی بر آزماینده

آزماینده، نخستین سایت برگزاری آزمونهای آنلاین با قابلیت تصحیح هوشمند آزمونهای تشریحی ثبت شده در شورای عالی انفورماتیک و مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال از مهرماه سال 1392 آغاز به فعالیت کرده است.

آزماینده قابلیت برگزاری انواع آزمونهای الکترونیکی تستی، کوتاه پاسخ، تشریحی، صحیح/غلط را دارد و امکانات گزارش گیری آماری دقیقی را به مدیران مدارس و همچنین معلمان ارایه می دهد.

امید است با استفاده فراگیر از آزماینده جهت مکانیزه سازی برگزاری و تصحیح آزمونها تا حد شگفت انگیزی در مصرف کاغذ صرفه جویی شده و همچنین کیفیت آموزش در سطح کشور ارتقا یابد.